Size Faydası Ne ?

Şirketlerin büyük problemi çalışanların izinlerinin birikmesi. Yapacağımız kamplarda izinleri kullandırıp, zorunlu olmadan izin stoğunu tüketebilirsiniz.

Mesela şirketiniz green office projesi üzerinde çalışıyor olabilir. Biz de yapacağımız kamp programında veya etkinlikte, bu tema üzerinden çeşitli workshoplar ile çalışana dayatma olmadan eğlenceli bir şekilde ilerleriz. Böylelikle sunum üzerinden değil, akışta personelinizi sürece dahil etmiş olursunuz.

Yapılan araştırmalarda personelleri iyi iletişim halinde olan şirketlerin, verimliliğinin olumlu yönde değiştiği gözlemlenmiştir. İş dışında yapılan sosyal aktiviteler veya eğitimler işyerine bağlılığı önemli ölçüde artırmaktadır.

Farklı departmanlarda çalışan personellerinizin birbirleriyle iletişim kurması zor olabiliyor. Hem eğitim hem de çalışanların birbirleri ile iletişimini kuvvetlendirecek etkinlikler planlıyoruz.

İş arkadaşlarıyla geçirilen güzel zamanlar, iş ortamındaki stresi azaltır.

Kurum bağlılığı olan, mutlu personelin iş değiştirme isteği daha az olur. Personel sirkülasyonu azalacağı için, yeni personele harcanan zaman ve emekten tasarruf sağlanıp, iş hızı artar.

Scroll to Top